RIGHTABOUTNOW INC. FESTIVAL 2016

9/10/11 DECEMBER '16 @COMPAGNIETHEATER

Festival image 2016.jpg
 
 

GROTE ZAAL

 

VRIJDAG 9 DECEMBER
HETAIN PATEL | AMERICAN BOY
19:30 UUR | THEATER

GIANNI GROT & COMPANY | FROM ROUTES II CROWN
21:30 UUR | DANS

ZATERDAG 10 DECEMBER
MARA VAN NES | PARADISE NOW HOW?
19:00 UUR | THEATER

GIANNI GROT & COMPANY | FROM ROUTES II CROWN
21:00 UUR | DANS

 @STORM - ZUIDERZEEWEG 1 | ZONDAG 11 DECEMBER
SATELLITE MUSIC CONFERENCE | 17:00 - 20.00 UUR

 

 

 

 

KLEINZE ZAAL

 

VRIJDAG 9 DECEMBER
RIGHTABOUTNOW INC. CLUB
23:30 UUR | CLUB

FLYING SOLO: IGOR VREBAC | MY FATHER WAS A TERRORIST
19:00 | THEATER

SMIB
20:30 | MUZIEK

IN DE SPEELTUIN MET...
22:45 UUR | MUZIEK

ZATERDAG 10 DECEMBER
FLYING SOLO PITCH PARTY
17:00 UUR | FLYING SOLO

KIMBERLY AGYARKO | DE ONTMOETING
18:30 | THEATER

KOJEY RADICAL
22:15 UUR | MUZIEK

RIGHTABOUTNOW INC. CLUB
23:30 UUR | CLUB

ZUILENZAAL

 

VRIJDAG 9 DECEMBER
RITZAH STATIA | RITZAH!
18:30 UUR | THEATER

NINA HAANAPPEL | JEZEBEL
20:15 UUR | THEATER

MAMA'S BOY & PREVIEW 'DADDY'
21:45 UUR | FILM

ZATERDAG 10 DECEMBER
EVA SKEETE
18:45 | MUZIEK

ROMANO HAYNES
20:00 UUR | SPOKEN WORD

GERY MENDES
21:00 UUR | MUZIEK

 

RIGHTABOUTNOW INC. FESTIVAL 2015

10/11/12 DECEMBER '15 @COMPAGNIETHEATER

Poster+Rightaboutnow+Festival+2015.jpeg
 

RIGHTABOUTNOW INC. FESTIVAL 2014

15/16/17 MEI '14 @WESTERGASFABRIEK

RANI 2014.png

GROTE STUDIO

 

DONDERDAG 15 MEI
BROERS EN ZUSSEN | THEATERGROEP
SLAPELOZEN
20:00 | THEATER

VRIJDAG 16 MEI
BROERS EN ZUSSEN | THEATERGROEP
SLAPELOZEN
20:00 | THEATER

ALESANDRA SEUTIN | CECI N'EST PAS NOIRE
20:00 | THEATER

ZATERDAG 17 MEI
BROERS EN ZUSSEN | THEATERGROEP
SLAPELOZEN
20:00 | THEATER

ALESANDRA SEUTIN | CECI N'EST PAS NOIRE
20:00 | THEATER

RIGHTABOUTNOW INVITES
 

 

G R O T E  Z A A L  


VRIJDAG 11 DECEMBER
WOLVES/ CIE. LES ASSOCIÉS CREW/ BABACAR CISSÉ (FR)
20:30 | DANS

ZATERDAG 12 DECEMBER
BUILT FOR IT/ BACKBONE/ ALIDA DORS (NL) 
20:00 | DANS

FLYING SOLO PITCH PARTY
16:30 | FLYING SOLO

FAADA FREDDY (FR)
22:00 | MUSIC

PAA KOFI (NL) | MUSIC

CARISTA (NL)
20:30 | MUSIC

DONDERDAG 10 DECEMBER

WOLVES/ CIE. LES ASSOCIÉS CREW/ BABACAR CISSÉ (FR)
20:30 | DANS

KLEINZE ZAAL

 

VRIJDAG 11 DECEMBER
I AM: LOVE THE WAY I LIE/ LOST PROJECT (NL) 
19:15 | THEATER

A GIRL AND A GUN/ LOUISE OR WIN | WINNAAR UK FLYING SOLO

WATCHING, CECI N'EST PAS DE DEUX | ESTER NETZIJL / WINNAAR NL FLYING SOLO PITCH PARTY 2014
20:00 | FLYING SOLO

LOYLE CARNER (UK)
22:00 | MUSIC

ZATERDAG 12 DECEMBER
I AM: LOVE THE WAY I LIE/ LOST
PROJECT (NL) 
18:30 | THEATER

WATCHING, CECI N'EST PAS DE DEUX | ESTER NETZIJL / WINNAAR NL FLYING SOLO PITCH PARTY 2014
20:00 | FLYING SOLO

MO KOLOURS (UK)
21:15 | MUSIC

YOUNG PARIS (US)
23:15 | MUSIC

JOHN AGESILAS (NL)
00:30 | MUSIC

 

 

 

ZUILENZAAL

 

VRIJDAG 11 DECEMBER
I AM: LOVE THE WAY I LIE/ LOST PROJECT (NL) 
19:15 | THEATER

A GIRL AND A GUN/ LOUISE OR WIN | WINNAAR UK FLYING SOLO PARTY 2014
17:15 | FLYING SOLO


ZATERDAG 12 DECEMBER
I AM: LOVE THE WAY I LIE/ LOST
PROJECT (NL) 
18:30 | THEATER

A GIRL AND A GUN/ LOUISE OR WIN | WINNAAR UK FLYING SOLO PARTY 2014
17:15 | FLYING SOLO
 

RIGHTABOUTNOW INVITES
VRIJDAG 11 DECEMBER | 22:30

FILOSOFISCHESTILTE (NL) | MUSIC
DUSTY (NL) | MUSIC
NP (NL) | MUSIC

 

FOYER

 

DONDERDAG 15 MEI
TEEBS & ANDREW ASHOING
21:30 | MUSIC

VRIJDAG 16 MEI
IZZY BIZU
22:30 | MUSIC

MICKEY LIGHTFOOT 22:30 | MUSIC

PINK OCULUS
22:30 | MUSIC

FAT KIDS CAKE
22:30 | MUSIC

ZATERDAG 17 MEI
OSUNLADE
HOSTED BY: AMPLIFIED AFRIKA & THE REBOOT
23:30 | MUSIC

 

THEATERZAAL

 

DONDERDAG 15 MEI
OPENING FESTIVAL
19:00

RODNEY KING | ROGER GUENVEUR SMITH
19:30 | SPOKEN WORD
 

VRIJDAG 16 MEI
RODNEY KING | ROGER GUENVEUR SMITH
19:30 | SPOKEN WORD

GIANNI GROT | FROM ROUTES II CROWN
21:30 | DANS

ZATERDAG 17 MEI
RINA MUSHONGA & MAYDIEN
HOSTEL BY: THE REBOOT
20:30 | MUSIC

KLEINE STUDIO



VRIJDAG 16 MEI
CYRIEL GUDS EN YANNICK JOZEFZOON | DUBBELBLOED
21:00 | MUZIEK

DENNIS RUDGE & DIONNE VERWEY
DE WERELD VAN KARTON
19:00 | THEATER

ZATERDAG 17 MEI
JOYA MOOI | WHEN I TAKE A STEP BACK
19:00 | THEATER

CYRIEL GUDS EN YANNICK JOZEFZOON | DUBBELBLOED
21:00 | MUZIEK

DENNIS RUDGE & DIONNE VERWEY
DE WERELD VAN KARTON
22:30 | THEATER

 

RIGHTABOUTNOW INVITES
ROGER GEUNVEUR SMITH
16 MEI , 21:00

GIANNI GROT & ALESANDRA SEUTIN
16 MEI , 21:00

OSUNLADE
17 MEI, 23:00